title
לחצו להתקשרות:


הלוואת משכנתא לשיפוץ מפעל

השינויים הטכנולוגיים המהירים בעשורים האחרונים מכתיבים לא אחת שינויים בתכנון מפעלים יצרניים והתאמה שלהם לטכנולוגיה ותהליכי ייצור חדשים. במרבית המקרים, השינויים וההתאמות דורשים הוצאה כספית ניכרת. נטילת משכנתא לשיפוץ מפעל יצרני היא אחת האופציות המועדפות. זאת, כמובן, במקרים שבהם ההוצאות אינן כאלה שניתן לכסות אותן באמצעות הלוואות לעסקים דרך משכנתא או הלוואות עסקיות רגילות.

מה היתרונות של נטילת משכנתא לשיפוץ מפעל יצרני? היכן ניתן להשיג משכנתא לשיפוץ מבנה ושינויים במפעל? אילו פתרונות אחרים קיימים בשוק ההלוואות העסקיות בישראל? בשורות הבאות נשיב לשאלות הללו בהרחבה.

אם יש לך מפעל יצרני שנדרשת בו השקעה כספית גדולה, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת והנציגות או הנציגים העסקיים של המקור למשכנתא אופטימלית יחזרו אליך בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך עד להשגת הלוואה חוץ בנקאית כנגד נכס או הלוואה מסוג אחר. זאת, בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה עבור העסק שלך.

לקבלת הלוואה או משכנתא לעסק ניתן ליצור קשר באמצעות טופס יצירת קשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון, בשעות העבודה הרגילות. המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ, באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות ומשכנתאות.

המקור למידע ברשת על הלוואות לעסקים

התאמת יועץ פיננסי מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרה של יועצים פיננסים

יתרונות משכנתא לשיפוץ מפעל

שיפוץ מפעל יצרני דורש, כאמור, הוצאה כספית ניכרת. בשורות הבאות נעסוק בשיפוצים נרחבים המשנים את מבנה המפעל והליכי הייצור. זאת, בשונה משיפוצים תקופתיים רגילים אשר הגדלת משכנתא או הלוואה יספיקו עבורם. שיפוצים מהסוג האחרון נוגעים בעיקר לאסתטיקה ומהותם היא בדרך כלל תיקונים כלליים של חלקים במבנה שהתקלקלו או שהתפקוד שלהם לקוי: צביעה, תיקון חלונות, ריצוף מחדש ותיקון נקודות חשמל שחדלו לתפקד או הוספת נקודות חדשות.

שיפוצים המשנים את הליכי הייצור הם התאמת עמדות העבודה לייצור רכיבים באופן שונה מזה שהיה נהוג בעבר, או חלוקה מחדש של חלל הייצור. בנוסף, כוללים השיפוצים גם החלפת מכונות או אמצעי ייצור ישנים בחדשים. החלפת המכונות דורשת התאמה מחודשת של סביבת העבודה. לעיתים מזומנות קורה ששינוי אחד חייב לגרור שינויים אחרים, מה שמביא בסיכומו של עניין לצורך בשיפוצים כוללים. ככל שהשינויים הצפויים גדולים יותר, כך ישנה חשיבות גדולה יותר לתכנון מוקדם שלהם בצורה הטובה ביותר.

היתרון הגדול של נטילת משכנתא לשיפוץ מבנה והתאמה שלה להוצאות הצפויות, טמון בשני גורמים בעיקר: הריביות הנמוכות יחסית של משכנתא כנגד נכסים קיימים, והאפשרות לפרוש את ההחזרים של ההלוואה על פני תקופה ארוכה מאד. בעניין זה, הרחבת משכנתא לשיפוצים נותנת תוצאה זהה. עם זאת, הסכומים שבהם מדובר הם קטנים יותר.

בכל מסלול אחר של הלוואות לעסקים, הריביות עלולות להיות גבוהות מאד והחזרי ההלוואה יכולים להתפרש על פני כמה שנים בודדות לכל היותר. כל זאת, עוד בטרם הוזכר סכום ההלוואה, שלא תמיד עונה לצרכי העסק.

היכן ניתן להשיג משכנתא לשיפוץ מפעל יצרני

רשימת הכופים הפיננסיים המאפשרים נטילת משכנתא לשיפוץ מפעל כוללת את הבנקים, חסרות ביטוח וקרנות פנסיה וכן גופים פיננסיים אחרים.

משכנתא בנקאית לשיפוצים

משכנתא בנקאית לשיפוצים היא הלוואת משכנתא שהבנקים מעניקים לצורך השיפוצים בעסק. ביתרונות של משכנתא בנקאית כאמור טמונים בריביות הנמוכות יחסית ובפרישת התשלומים הנוחה. הריביות הנהוגות בבנקים בנטילת הלוואה לכל מטרה כנגד נכסים הן הנמוכות ביותר יחסית לכל גוף פיננסי אחר. פרישת התשלומים היא זהה, ולעיתים טוביה יותר, מזאת הנהוגה במקומות אחרים.

מנגד, התנאים שמציבים הבנקים לנטילת משכנתאות לשיפוצים הם קשוחים יחסית. נציגי הבנקים בוחנים ביסודיות את העסק ומוודאים ככל יכולתם את היכולת של העסק לעמוד בתשלומי ההחזר. ההבדל בין הבנקים לבין גופים פיננסים אחרים טמון בעובדה שהבנקים כפופים להוראות בנק ישראל בנושא משכנתאות. ההוראות הללו נועדו להפחית ככל האפשר את הסיכונים שהבנקים נוטלים על עצמם. זאת, במטרה להבטיח את כספי החוסכים בבנקים.  ההנחיות הללו גורמים לבנקים לדחות מספר רב של בקשות למתן משכנתאות עסקיות.

משכנתא חוץ בנקאית לשיפוצים

משכנתא חוץ בנקאית הינה הלוואה לטווח ארוך כנגד שעבוד נכס נדל"ן. מדובר הן בנכס השייך לעסק והו בנכסים השייכים לבעלי העסק.

תנאי ההלוואה במקרים הללו דומים למדי לתנאי המשכנתא הבנקאית. השוני העיקרי אטמון בגובה הריביות, בעיקר אם מדובר במשכנתא כנגד נכס מסחרי. משכנתאות שבעלי העסק נוטלים כנגד נכסים השייכים להם, ניתנות בתנאים דומים לאלה של משכנתא לדירות חדשות.

משכנתא לבנייה עצמית
משכנתא לבנייה עצמית
משכנתא לשיפוץ מבנה מסחרי
שיפוץ מבנה מסחרי
משכנתא או הלוואה לשיפוצים
משכנתא הלוואה לשיפוצים
משכנתא לשיפוץ מפעל יצרני
שיפוץ מפעל יצרני

עם הגופים המעניקים משכנתאות חוץ בנקאיות לשיפוצים ניתן למנות חברות ביטוח, חברות השקעה, קרנות פנסיה וגופים פיננסיים שונים. השקעה בהלוואות משכנתה הפכה לפופולארית בקרב חברות כאלה בשנים האחרונות. זאת, בתקופה שבה שוק המניות מדשדש ויש מחסור באפיקי השקעה רווחיים.

הלוואות לעסקים בערבות המדינה

מעבר לפתרונות משכנתא לשיפוץ מפעל יצרני, קיימת גם האפשרות לקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה. להלוואות מהסוג הזה יש יתרונות רבים, בעיקר ביחס לסוגים אחרים של הלוואות בנקאיות. עם היתרונות הללו ניתן למנות את מניעת הצורך בהעמדת ערבות כנגד הלוואות, ריביות נוחות יחסית ופרישת תשלומים לתקופות של בין 5 לבין 7 שנים. בנוסף, בחלק מהמקים מעניקים המלווים תקופת גרייס – דחייה של התחלת ההחזרים למשך מספר חודשים. כך מתאפשרת לבעלי העסק תקופת מה של רגיעה, לפני שתשלומי ההחזר מתחילים לרדת מחשבון הבנק.

בשנים האחרונות הבינו גם הבנקים בישראל את הפוטנציאל העצום של הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים. נכון להיום, ניתן להשיג הלוואות לעסקים דרך הבנקים, בהעמדת ערבות מינימאלית או בלי ערבויות בכלל. זאת, לאחר שהבנק בודק את היכולות הפיננסיות של העסק, את תזרים המזומנים ואת ההכנסות בכלל אל מול ההוצאות. במרבית המקרים נדרשת גם בניית תוכנית עסקית איכותית בדרך לאישור ההלוואה.

קרנות בערבות מדינה, קרנות פילנתרופיות ואחרות, מעניקות גם הלוואות לצורך שיפוצים בעסק. עם זאת, כשמדובר בסכומים גבוהים מאד, הפתרון של משכנתא לשיפוץ מפעל יצרני הוא עדיין האיכותי ביותר. זאת, הן בהתייחס לגובה סכום ההלוואה, הן לפרישת התשלומים והן לריביות.

המומחים הפיננסיים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים לבעלי עסקים המעוניינים בכך בהשגת מימון לעסק או הלוואת משכנתא לשיפוץ מפעל יצרני. זאת, בהתאמה לצרכים וליכולות של העסק לעמוד בהחזרים. אם יש לך מפעל יצרני שנדרשת בו השקעה גדולה בשינויים ושיפוצים, זה המקום בשבילך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ויועצת או יועץ פיננסי שלנו יצור אתך קשר בהקדם. אנשי המקצוע שלנו ילוו אותך החל מרגע הפנייה ועד להשגת המימון הנדרש בתנאים הטובים ביותר האפשריים עבורך.

המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות לעסקים ומשכנתאות. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד ראשון בדרך להצלחה עסקית ופיננסית.