title
לחצו להתקשרות:


משכנתא לשיפוץ מבנה מסחרי

כל עסק פעיל, ובעיקר עסק יצרני או שיווקי, חייב לבצע מדי פעם שיפוץ במבנה המסחרי שלו. למטרה הזאת, הדרך הטובה ביותר הינה הרחבת משכנתא לשיפוצים. מדובר הן במבנה העסקי והן באפשרות להרחבת משכנתא כנגד נכס השייך לבעלי העסק. כל זאת, במטרה להתאים את המבנה השייך לעסק והמשמש אותו לדרישות חדשות, לחדש תשתיות ולשפר את התפקוד היום יומי בעסק. משכנתא לשיפוץ מבנה מסחרי נועדה בדיוק למטרות הללו. מהי משכנתא לשיפוצים בעסק? מה היתרונות של מימון לעסקים בעזרת משכנתא? אילו אמות מידה הבנקים לוקחים בחשבון לפני הענקת משכנתא לשיפוצים בעסק? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא שיפוצים בעסק.

היועצים הפיננסיים של המקור למשכנתא אופטימלית מייעצים ללקוחות עסקיים המעוניינים בכך בדרך להשגת משכנתא לשיפוץ מבנה בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה ליכולות של העסק. אם יש לך עניין בנטילת הלוואת משכנתא לשיפוצים בעסק, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ויועץ או יועצת מטעמנו יצרו אתך קשר בהקדם.

אנשי המקצוע שלנו ילוו אותך לאורך כל הדרך עד להשגת המימון הנדרש לעסק שלך. המקור למשכנתא אופטימלית פועל בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים. ניתן ליצור קשר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר באמצעות הטלפון בשעות העבודה הרגילות.

המקור למידע ברשת על הלוואות לעסקים

התאמת יועץ פיננסי מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרה של יועצים פיננסים

מהי משכנתא לשיפוצים בעסק

משכנתא לשיפוצים בעסק היא למעשה משכנתא מסחרית – כלומר הלוואה דרך משכנתא לעסק לטווח ארוך, שנועדה לשיפוצים שיתבצעו במבנה המסחרי שלו. השיפוצים נועדו להגדיל באופן ישיר או בעקיפין, את ההכנסה בעסק ואת הרווחים. כך למשל, משכנתא לשיפוץ משרד מסייעת לשפר את תנאי העבודה ואת הנדסת האנוש במשרד, מה שיגדיל את היכולת ואת המוטיבציה של העובדים בו לשפר ביצועים.

משכנתא לשיפוץ חנות, לעומת זאת, מסייעת בשיפור המראה והאסתטיקה, מה שמגדיל את כמות הקונים הפוטנציאליים בחנות. מפעל יצרני מבצע שיפוצים במטרה לשפר את הנדסת האנוש, לשפר ולייעל את תהליך הייצור ולהוזיל, בסיכומו של עניין, את העלויות של המוצרים הסופיים.

יתרונות משכנתא לשיפוץ מבנה מסחרי

שיפוץ מבנה מסחרי מהווה הוצאה משמעותית עבור כל עסק. נטילת הלוואה רגילה עלולה להשפיע לרעה על תזרים המזומנים. ההחזרים של הלוואה כזאת יכולים להתפרש על פני חמש או שש שנים והריביות שהיא נושאת הן לרוב גבוהות למדיי. נטילת משכנתא לשיפוץ מבנה מסחרי  עשויה להיות פתרון הולם במרבית המקרים.

להלן רשימת היתרונות של משכנתא לשיפוץ מבנה מסחרי:

משכנתא לבנייה עצמית
משכנתא לבנייה עצמית
משכנתא לשיפוץ מבנה מסחרי
שיפוץ מבנה מסחרי
משכנתא או הלוואה לשיפוצים
משכנתא הלוואה לשיפוצים
משכנתא לשיפוץ מפעל יצרני
שיפוץ מפעל יצרני

אורך חיי ההלוואה

ניתן לקבל משכנתא לשיפוץ עסק בפרישת תשלומים של עד 20 שנה. פרישת תשלומים כזאת מקטינה בהכרח את ההחזר החודשי ומאפשרת לעסק לאזן את התקציב שלו. אף שתשלומי ההחזר יורדים מהחשבון לאורך תקופה ארוכה מאד, הרי שמצד שני ההתנהלות הכספית השוטפת לא נפגעת.

ריבית משכנתא

הריביות של משכנתא לשיפוץ מבנה מסחרי, משרד, חנות או כל עסק אחר, אינן זהות לריביות על משכנתאות למגורים. הסיבה לכך ברורה – הסיכון שמעניקי המשכנתא נוטלים על עצמם כשהם מעניקים הלוואה הוא גבוה יחסית. לעסק יש עליות ומורדות, והמצב שנכון להיום לא יהיה בהכרח המצב בעוד שנה, שנתיים או חמש שנים. עם זאת, הריביות על הלוואת משכנתא מסחרית הן נמוכות יחסית להלוואות בנקאיות רגילות. זאת כיון שלמרות האמור לעיל, המבנה המסחרי משמש כערבות יציבה, מה שמאפשר לגבות ריביות נמוכות יחסית.

מסלולי משכנתא לשיפוצים

בחירת מסלול או שילוב של מסלולי משכנתא לשיפוצים יכולה לחסוך ממון רב במהלך השנים. הסתייעות ביועץ משכנתא או מומחה למשכנתאות של המקור למשכנתא אופטימלית עשויה להקטין עוד יותר את ההוצאות בגין המשכנתא. בנוסף, ישנה אפשרות לביצוע התאמה תקופתית של מסלולי המשכנתא בכל 5 שנים. הדבר מאפשר להגיב לשינויים בשוק המשכנתאות, מבלי שיהיה צורך לשלם קנסות גבוהים על שבירת המשכנתא במטרה למחזר אותה.

קריטריונים לקבלת משכנתא לשיפוץ מבנה

לפני שהם מעניקים הלוואות לעסקים או משכנתא לשיפוץ מבנה, מבצעים הבנקים והגופים המלווים בדיקה מקיפה של העסק.

בדיקת הפעילות העסקית

בדיקת הפעילות העסקית כוללת אל כלל הפעילות העסקית: רכש, מלאי, משכורות והוצאות אחרות. מטרת הבדיקה היא לוודא שהעסק יוכל לעמוד בהחזרי המשכנתא. בדומה למה שמתבצע במשכנתא לרכישת בית חדש, הרי שהמבנה עצמו נותר בידי המלווים כערבות להלוואה. אם המבנה איננו מצוי בבעלות העסק, ניתן למשכן נכסים אחרים השייכים לעסק, או השייכים לבעלי העסק עצמם.

אבל מה ששונה בין שני המצבים הוא שהנכס עצמו נועד לסייע בהפקת הרווחים. כלומר, השימוש במבנה נועד לייצר את ההכנסה שתאפשר לעמוד בתשלומי המשכנתא. לפיכך ההקפדה בעניין זה היא הרבה יותר חמורה מזאת הנהוגה ביחס למשכנתא רגילה.

תזרים מזומנים ויציבות עסקית

בדיקת תזרים המזומנים של העסק חשובה, בעיקר על מנת לעמוד על היציבות העסקית וההתנהלות התקינה שלו. תזרים מזומנים שלילי מעיד על תכנון עסקי לקוי, שהוא כשלעצמו עלול למנוע את מתן ההלוואה. תזרים חיובי מעיד על יחס נכון בין ההכנסות להוצאות ועל היכולת של העסק להתגבה על משברים פיננסיים העלולים לפקוד אותו מעת לעת

תוכנית עסקית

אף שהדבר איננו מחויב המציאות, במקרים רבים נדרשים בכלי העסק להכיל תוכנית עסקית שתתווה את הדרך ושיפור הרווחיות בעסק. תוכנית עסקית איכותית עשויה לשפר מאד את הסיכויים לקבלת משכנתא לשיפוצים. זאת, כיון שהיא מצביעה על הרצינות, האחריות והבגרות העסקית של בעלי העסק.

אם יש לך צורך לשפץ את המבנה העסקי שלך, זה המקום עבורך. אנשי המקצוע של המקור למשכנתאות יסייעו לך למצוא משכנתא לשיפוץ מבנה בתנאים הטובים ביותר והמתאימים ביותר עבור העסק שלך. אנו מסייעים לעסקים בהשגת הלוואות גדולות לעסקים ופתרונות פיננסיים לעסקים בכל רחבי הארץ. זאת, בהתאמה לדרישות העסק וליכולות שלו. אנשי המקצוע שלנו נמנים עם העילית המקצועית בתחום ויכולים לתת מענה הולם לדרישות השונות שלך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב שיעלה את העסק ברמה מבחינה אסתטית וכלכלית כאחת.