title
לחצו להתקשרות:


נטילת משכנתא חוץ בנקאית

טרם התחלתם לקרוא על משכנתא חוץ בנקאית תוכלו לצאת למכרז ריביות במשכנתא חוץ בנקאית דרך מערכת מכרזים המקיפה בישראל לפתרונות לגיוס אשראי חוץ בנקאיים בקישור מטה:

להלן קישור למעבר למכרז ריביות המקיף בישראל למשכנתא חוץ בנקאית

השוואת משכנתא חוץ בנקאית – CONTACT

כדאיות משכנתא חוץ בנקאית נמדדת לרוב על פי הריביות והתנאים שבהן היא מוצעת. אבל לעיתים קרובות, התועלת שמגלמת משכנתא מהסוג הזה חורגת מאמות המידה הללו. ואכן, העובדות מדברות בעד עצמן. אף כי ריבית משכנתא לכל מטרה היא גבוהה יותר, יש דרישה למשכנתאות כאלה. זאת, כחלופה הולמת לנטילת אשראי חוץ בנקאי בריביות גבוהות הרבה יותר.

מהן אמות המידה לבחינת כדאיות המשכנתא? באילו תנאים ניתן להשיג הלוואת משכנתא חוץ בנקאית כנגד נכסים? אילו מטרות עשויה משכנתא חוץ בנקאית להשיג, בנוסף לרכישת דירה חדשה? היכן ניתן להשיג הלוואת משכנתא חוץ בנקאית איכותית בהתאמה ליכולות ולצרכים של הלווים? בשורות להלן נעסוק בהרחבה בסוגיות הללו.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים ללקוחות פרטיים ועסקיים המעוניינים בכך בהשגת משכנתא חוץ בנקאית כנגד נכסים. מדובר במשכנתא מותאמת אישית ליכולת ההחזר של הלווים מצד אחד ולצרכים שלהם מצד שני. משכנתא מהסוג הזה ניתנת כנגד משכון נכס קיים לטובת הלוואת המשכנתא.

אם יש לך צורך בנטילת הלוואה באמצעות משכנתא לכיסוי חובות עסקיים או אישיים או למיצוי הזדמנות עסקית, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת קשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה הרגילות. נציגה מקצועית או נציג של המקור למשכנתא אופטימלית יצרו אתך קשר בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך עד להשגת המימון הנדרש. המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בהשגת הלוואות ומשכנתאות לעסקים וליחידים.

חשוב לדעת

לא כל אחד יכול להסתייע בפתרון הפיננסי המוצג להלן. זאת, כיון שהוא כולל רישום הערת אזהרה מדרגה ראשונה בטאבו כנגד הנכס.

משכנתא חוץ בנקאית – כל המידע האינפורמטיבי

הפניה לקרן רלוונטית או לכלכלן מתאים להלוואות

בחינת איכות כלכלנים ובקרת גופים מייצגים למתן משכנתאות חוץ בנקאיות

משכנתא חוץ בנקאית – כל המידע האינפורמטיבי שתרצו לקבל בגין גיוס הלוואות גישור חוץ בנקאיות כנגד רישום נכסים בטאבו מדרגה ראשונה ודרגה שניה.

הפניה לקרן רלוונטית או לכלכלן מתאים להלוואות תחת רישום הערת אזהרה לייעוץ מכווין טיפול שוטף מול הכלכלנים

אנו מבקרים את איכות הכלכלנים ומבקרים את הגופים המייצגים את פתרונות האשראי החוץ בנקאי כנגד רישום נכסים

בחינת כדאיות משכנתא חוץ בנקאית

כבר נאמר לעיל שיש לבחון את הכדאיות של משכנתא חוץ בנקאית על פי אמות מידה החורגות מבדיקת הריביות ותנאי ההחזר של ההלוואה. אין ספק שאם המשכנתא נועדה לרכישת נכס נדל"ן בלבד, אין צורך לחפש פתרונות מורכבים.

אם לרוכשים הפוטנציאליים אין כל מטרה אחרת למעט רכישת הנכס, הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורם הוא מציאת המשכנתא שהריביות ותנאי ההחזר שלה הם הטובים ביותר. הפתרון הפיננסי כאמור יכול להיות משכנתא בנקאית או משכנתא חוץ בנקאית, ובלבד שתנאי המשכנתא הם הטובים ביותר. הדבר נכון על אחת כמה וכמה, אם לרוכשים אין בעיות אשראי בבנק, הוצאה לפועל או הוצאות חריגות שהם מתקשים לעמוד בהן.

אבל במקרים שבהם מצויים מבקשי המשכנתא במצוקה פיננסית, או שיש להם בעיות אחרות שהבנק איננו מעוניין או איננו יכול לפתור, נטילת משכנתא חוץ בנקאית עשויה להיות הפתרון הנכון ביותר. להלן כמה דוגמאות למצבים שבהם נדרשת דווקא משכנתא חוץ בנקאית:

התגברות על סירוב משכנתא בבנק

ההזדמנויות לרכישת בית חדש במחיר טוב הן נדירות. עם זאת, לא אחת נוצר מצב שבו יש הזדמנות טובה מצד אחד, ומצד שני הרוכשים הפוטנציאליים קבלו סירוב משכנתא בבנק. במצב הזה, משכנתא חוץ בנקאית עשויה להיות הפתרון הנכון בזמן הנכון. הליך נטילת משכנתא חוץ בנקאית הוא לרוב קצר יותר מזה המקובל בבנקים. זאת, אף שכלולים בו כל השלבים הרגילים: קבלת אישור עקרוני למשכנתא, הערכת מחיר הנכס על ידי שמאי, העמדת הון עצמי למשכנתא, חתימת החוזה והערת הכספים למוכרים. בסיום התהליך מתבצע, כמובן, רישום הערת אזהרה בטאבו לטובת המלווים.

סירוב בגלל החזרי משכנתא גבוהים

הנחיות בנק ישראל מגדירות באופן שאיננו נתון לפרשנות את גובה החזר המשכנתא החודשי יחסית להכנסה. על פי ההנחיות, ההחזר החודשי לא יעלה על 50% מההכנסה הפנויה של מבקשי ההלוואה. עם זאת, התמונה עשויה להטעות. הגבלת ההחזר היא אכן יעילה ונכונה, כאשר מדובר בלווים עם הכנסות נמוכות.

לדוגמא – שני לווים המרוויחים משכורת מינימום אינם יכולים לקחת משכנתא שההחזר החודשי שלה גבוה יותר מאשר 4,500 ₪. במקרים כאלה, הבנק מנמיך את הציפיות ומאשר החזר של לא יותר מאשר 3,500 – 4,000 ש"ח. המשמעות היא שגובה המשכנתא איננו יכול לעלות על 750,000 ₪. במחירי הדירות נכון לשנת 2017, המשכנתא הזאת ממש לא מספיקה.  מצד שני, ההכנסה שנותרה אחרי ההחזר, גם היא עלולה שלא להספיק, ולהכניס את הלווים לסחרור פיננסי ולחובות.

בעלי הכנסות גבוהות והנחיות בנק ישראל

מנגד, עבור בעלי הכנסות גבוהות ההנחיה איננה הדבר הנכון ביותר. משפחה שבה שני המפרנסים העיקריים מרוויחים שכר של יותר מאשר 10,000 ₪ נטו כל אחד, עלולה לקבל סירוב משכנתא בבנק, אם ההחזר הצפוי על המשכנתא שבקשה עולה על 10,000 ₪ לחודש. זאת, למרות שההכנסה הפנויה אחרי ההחזר תהיה גבוהה מהממוצע במשק באחוזים רבים. נטילת משכנתא חוץ בנקאית עשויה לפתור את הבעיה. זאת, כיון שגופים חוץ בנקאיים הם גמישים יותר מהבנקים באישורי משכנתא.

מסורבי משכנתא בכלל המחאות חוזרות

לא אחת קורה שגם לווים בעלי יכולת החזר גבוהה נקלעים לבעיה זמנית, המונעת מהם נטילת משכנתא בבנק. עם הבעיות הללו ניתן למנות שיקים חוזרים, או בעיה פיננסית זמנית אחרת. בעיות כאלה, אף שהן זמניות ונפתרות בדרך כלל במהירות, עלולות להשפיע על הנכונות של הבנקים להעניק משכנתא. זאת, פשוט כיון שהבנקים מחויבים להנחיות בנק ישראל בלי יכולת תמרון.

משכנתא לבנייה עצמית
משכנתא לבנייה עצמית
משכנתא לשיפוץ מבנה מסחרי
שיפוץ מבנה מסחרי
משכנתא או הלוואה לשיפוצים
משכנתא הלוואה לשיפוצים
משכנתא לשיפוץ מפעל יצרני
שיפוץ מפעל יצרני

אבל יכולת החזר גבוהה טומנת בחובה יתרונות, בעיקר כשמדובר בנטילת משכנתא חוץ בנקאית. בדרך כלל, גופים חוץ בנקאיים מתחשבים ביכולת ההחזר ומייחסים פחות חשיבות לבעיות בבנקים. זאת, כמובן, בהנחה שמדובר בבעיות זמניות שניתן לשלוט בהן ולפתור אותן במהירות.

צפי לקבלת כספים עתידיים

מי שצפויים לקבל סכומי כסף גבוהים בעתיד הנראה לעין, עשויים לגלות שכדאי להם לנצל את ההזדמנות כעת ולרכוש נכס העומד למכירה במחיר אטרקטיבי. אם יש בידי הרוכשים הוכחות מוחשיות לסכומים שהם צפויים לקבל, ניתן לארגן עבורם משכנתא חוץ בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית במהירות גבוהה. נקודת המוצא היא שהריביות הגבוהות הן זמניות, וסכום הכסף שיגיע יכסה את ההלוואה, רובה או כולה. עם הכספים כאמור ניתן למנות ירושה צפויה או פיצויים גבוהים עקב יציאה לגמלאות או החלפת מקום עבודה. כמו כן ניתן להתייחס באותה הצורה גם לחסכונות בסכומים משמעותיים, העומדים להיפתח בעתיד הקרוב. הצגת הוכחות מוחשיות לסכומים האמורים להתקבל, מסייעת מאד ומזרזת את התהליך.

משכון נכס עם משכנתא קטנה

אחת האופציות לקבלת משכנתא חוץ בנקאית במהירות הינה קיומו של נכס נדל"ן שאין עליו משכנתא, או שהמשכנתא עליו היא קטנה מאד. במקרים הללו ניתן לקבל משכנתא חוץ בנקאית לכל מטרה. את המשכנתא הזאת ניתן לנצל לרכישת נכס נדל"ן אחר או לצורך הון עצמי למשכנתא עבור הילדים.

לא כול אחד יכול לקבל פתרון פיננסי זה דרך רישום הערת אזהרה בטאבו מדרגה ראשונה משני סיבות עיקריות:

א) רוב בעלי נכסים מחזיקים כבר בשעבוד נכס חלקי ועל מנת לקבל משכנתא חוץ בנקאיות בריביות אטרקטיביות יש להוציא את הגוף המשעבד מהתמונה, אי לכך הריביות יגזרו מסכומי הלוואה גדולים יותר מכפי הנדרש. חלק מהסכום יכסה את החזרי המשכנתא שנסגרה וחלק ממנו את ההלוואה לצרכים כמפורט לעיל.

ב) הסיבה הנפוצה השנייה כרוכה בגובה הכנסות פנויות של התא המשפחתי או העסק (גם במידה והן אינן מוצהרות דרך בנקים). יכולות החזר של הלווים משפיעה בהכרח על גובה ההלוואה שתאושר להם, כפי שכבר הוסבר לעיל.

אנשי המקצוע של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים למי שקבלו סירוב משכנתא בבנק לממש את רכישת הבית או קבלת משכנתא לכל מטרה כנגד נכס קיים. זאת בדרכים יצירתיות, תוך מציאת פתרונות מקוריים לבעיות ספציפיות. לבדיקת האפשרויות כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת קשר באתר. נציגה מקצועית או נציג מטעם המקור למשכנתא אופטימלית יחזרו אליכם בהקדם.

משכנתא חוץ בנקאית לצורך חילוץ פיננסי

לעיתים, נטילת משכנתא חוץ בנקאית משמשת את הלווים לצורך חילוץ פיננסי. מדובר בחילוץ העסק המשפחתי ממצב בעייתי או יציאה מבעיה פיננסית זמנית ומוגבלת אחרת. נקודת המוצא היא שלצורך החילוץ הפיננסי יהיה צורך לקחת הלוואה חוץ בנקאית. והלוואה מהסוג הזה כרוכה בריביות גבוהות יחסית, ברובן דו ספרתיות. בנוסף, החזרי ההלוואה מתפרשים על פני מספר שנים בודדות, מה שבהכרח מעלה את ההחזר החודשי והופך אותו לבלתי נסבל מבחינת הלווים.

נטילת משכנתא חוץ בנקאית עשויה לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר. ריבית משכנתא חוץ בנקאית אומנם גבוהה יותר עד כדי פי 2 עד פי 3 מריבית משכנתא בנקאית. יחד עם זאת, הן נחשבות לאטרקטיביות ביותר בשוק האשראי החוץ בנקאי. הריביות כאמור יכולות להגיע ל 1% ריבית חודשית ובמקרים נדירים אף לרדת מאחוז זה! זאת, כאמור, ביחס לריבית על הלוואות שעשויה להיות גבוהה הרבה יותר. בנוסף, ההחזרים מתפרשים על פני תקופה ארוכה, מה שמוריד בחדות את ההחזר החודשי. בנוסף לכל אלה, נהוג גם לשלם שכר טרחה ליועץ הפיננסי או לכלכלן שמטפל בתיק מול הגוף המלווה, במטרה להשיג ערוב הלווים את התנאים הטובים ביותר האפשריים עבורם.

אנשי המקצוע המיומנים של המקור למשכנתא אופטימלית יסייעו לכם במציאת המשכנתא או ההלוואה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. בנוסף, הם יכולים ללוות אתכם לאורך כל הדרך, עד למציאת הפתרון האולטימטיבי מבחינתכם לבעיה פיננסית או עסקית ספציפית. מהות הפתרון הזה היא בדרך כלל סילוק הגורמים שהביאו את הבנקים להימנע מלהעניק להם משכנתא בתנאים טובים ובכלל. בהמשך, עם ההתקדמות בהליך החילוץ הפיננסי, ניתן יהיה לעבור למשכנתא בנקאית. משכנתא כאמור ניתנת בתנאים טובים מאלה של הלוואת משכנתא חוץ בנקאית.

כדאיות משכנתא חוץ בנקאית נמדדת, כאמור, בתועלת שהיא מביאה ולאו דווקא בתנאים שבהם נוטלים אותה. יש להתייחס אליה בהקשר הרחב, כשלב אחד בדרך לפתרון טוב יותר, המתאים ליכולות ולצרכים שלכם. התנאים הפחות אטרקטיביים נגזרים מחומרת הבעיה. פתרון הבעיה או מיתון ההשפעה שלה מאפשרים לעבור לשלב הבא – קבלת משכנתא לדירה בתנאים טובים יותר, תוך הסדרת התשלומים בצורה שתאפשר לכם לנהל חיים שקטים עם תקציב מאוזן.

אם אתם מעוניינים לרכוש בית חדש מצד אחד אבל מצד שני יש לכם בעיות שעל פניו הן קשות לפתרון, זה הזמן ליצור קשר ולבדוק את האופציות שלכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואחד היועצים המומחים (או היועצות המקצועיות) של המקור למשכנתא אופטימלית יחזור אליכם בהקדם.

אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך, עד לסיום הליך הייצוב של המצב הפיננסי. צרו קשר כעת ועשו את הצעד ראשון לקראת חיים טובים ושקטים יותר, עם חשבון בנק מאוזן ומבט אופטימי לעתיד. ניתן ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר. לחילופין. ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס משכנתאות והלוואות לעסקים. צרו קשר כעת.

אהבת? אולי יעניינו אותך גם הכתבות הבאות

מחיקת חובות בהוצאה לפועל באמצעות פשיטת רגל
פש"ר ומחיקת חובות
משכנתא לאחר פשיטת רגל
פשיטת רגל ומשכנתא
הסדר חובות בהוצל"פ באמצעות משכנתא חוץ בנקאית
הסדר חובות בהוצל"פ
משכנתא לחייבים ביוצאה לפועל
משכנתא והסדר חובות