title
לחצו להתקשרות:


בדיקת BDI למשכנתא

בנקים וגופים חוץ בנקאיים מבצעים בדיקת BDI למשכנתא לכל לקוח המבקש הלוואה לרכישת דירה. מהי בדיקת בי די איי למשכנתא? מה מידת ההשפעה של נתוני BDI על אישור משכנתא חוץ בנקאית או משכנתא בבנק? כיצד משפיעה התוצאה של בדיקת בי די איי על קבלת הלוואות לעסקים דרך משכנתא? היכן ניתן להשיג משכנתא או מימון לעסקים בתנאים הטובים ביותר עבורך?  בשורות הבאות נפרט עוד בנושא ונרחיב את היריעה בכל הנוגע לקשר בין בדיקת BDI למשכנתא לקבלת מימון לעסקים משכנתא פרטית ולתנאים שבהם היא ניתנת

אנשי המקצוע המיומנים של המקור למשכנתאות ולהלוואות לעסקים מסייעים ללקוחות פרטיים ולבעלי עסקים בהשגת משכנתאות והלוואות לעסקים בתנאים הטובים ביותר ובהתאמה לצרכים וליכולת ההחזר שלהם.

אם יש לך צורך בנטילת משכנתא או בקבלת הלוואה לטווח ארוך באמצעות משכנתא לעסק, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציגה או נציד מקצועי מטעמנו יצרו אתך קשר בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדר, מרגע יצירת הקשר ועד להשגת הלוואה לעסק כנגד נכס נדל"ן בתנאים הטובים ביותר. אנו פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות לעסקים. כדאי ליצור קשר כעת.

לקריאה נוספת

המקור למידע ברשת על הלוואות לעסקים

התאמת יועץ פיננסי מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרה של יועצים פיננסים

BDI למשכנתא ללקוחות פרטיים ועסקיים

אחד החידושים החשובים של העשורים האחרונים, נוגע לאפשרות לבדוק כל אדם וכל עסק בדיקה מעמיקה בתוך זמן קצר. חברת קופאס BDI אוספת את כל הנתונים הגלויים הקיימים ברשת האינטרנט ובערוצים אחרים בכל הנוגע למגזר העסקי בישראל. בנוסף, ניתן למצוא שם מידע על לקוחות פרטיים שצברו היסטוריית אשראי שלילית או שמתנהל כנגדם הליך הוצאה לפועל. נכון להיום, כל גוף פיננסי, ובכלל זה גופים פיננסיים העוסקים במתן הלוואות עסקיות, אשראי או משכנתאות, מסתייע בשירותים של קופאס BDI.

בדיקת BDI למשכנתא ותוצאותיה

דו"ח BDI למשכנתא הוא דו"ח מרכז של הפעילות הכלכלית של כל נוטל משכנתא בנפרד. לפני שהם מעניקים משכנתא, בודקים הגופים הפיננסיים השונים את היסטוריית האשראי של הלקוח ואת הבעיות הפיננסיות שלו, אם ישנן כאלה. לקוחות פרטיים שאין להם בעיות אשראי חריגות, פשוט לא יופיעו ברישומי בי די איי. מי שאכן מופיעים שם הם לקוחות הנחשבים בעייתיים.

בנקים או גופים פיננסיים אחרים העוסקים במתן אשראי ומשכנתאות לרכישת נדל"ן, מפיקים דו"ח אשראי צרכני הנוגע לנתוני האשראי של כל מבקשי המשכנתא. כל אחד מהלווים החתומים על המשכנתא נבדק בנפרד, גם אם מדובר בזוג נשוי או בבני משפחה אחת.

השפעת דו"ח בי די איי על אישור המשכנתא

אם הדו"ח שהופק באמצעות BDI הוא תקין, השלב הבא יהיה בחינת גובה ההכנסה, גובה המשכנתא המבוקש ועוד פרמטרים שונים לקראת מתן ההלוואה. אבל אם הנתונים לגבי אחד ממבקשי המשכנתא הם שליליים, עלולה הבקשה למשכנתא להידחות על הסף.

הבנקים לא יסכימו כלל לדון מתן משכנתא לבעלי BDI שלילי. זאת, בגלל הנטייה שלהם להמעיט בנטילת סיכונים. הדבר היה נכון בעבר, ונכון עוד יותר כיום. זאת, לאור החשיפה העצומה של הבנקים לתחום המשכנתאות, המעצימה את הסיכונים האפשריים הגלומים בהלוואות מהסוג הזה.

גופים חוץ בנקאיים, לעומת זאת, עשויים לאשר את ההלוואה, אבל התנאים של משכנתא חוץ בנקאית יהיו פחות אטרקטיביים. הריביות תהיינה פחות אטרקטיביות, מה שישקף את הסיכון שהמלווים נוטלים על עצמם. בנוסף, סכום המשכנתא עלול להיות נמוך מהמבוקש.

זה המקום לציין שהבנקים, גופים עסקיים שונים וכן יועצי משכנתאות מנוסים, יכולים לקבל דו"חות BDI לגבי כל לקוח, בין פרטי ובין עסקי. הגישה למנויים היא מיידית, ומאפשרת להם לדעת אם הלקוח העומד מולם הוא כזה שהם אכן יהיו מעוניינים לתת לו משכנתא או הלוואה עסקית.

ההערות השליליות האפשריות בדו"ח BDI הן כדלקמן:

בעיות פיננסיות שונות

בעיות פיננסיות עשויות להיות חובות משמעותיים לבעלי חוב פרטיים או לרשויות המדינה. כמו כן, הן כוללות הסתבכויות עם הבנק – הגבלה בחשבון בעקבות המחאות חוזרות או המחאות חוזרות בכמות משמעותית, אי תשלום חובות לספקים, אי תשלום משכורות או תשלום חלקי לעובדים ודחיית תשלומים לספקים מעבר למקובל. הגבלה בחשבון הבנק נמשכת שנה אחת, אבל איננה מגבילה פעילות אחרת למעט המחאות (שיקים). בעניין זה, לא כל הערה של BDI פוסלת את האפשרות לקבל משכנתא. הגבלה חמורה, לעומת זאת, אכן עלולה למנוע קבלת משכנתא. הגבלה חמורה נוצרת כאשר 10 המחאות חוזרות מחוסר כיסוי בתוך שנה אחת, כשלא עברו שנתיים מתום ההגבלה הראשונה.

דיווחים מבתי משפט

דיווחים כאלה אינם מונעים בהכרח קבלת משכנתא. עם זאת, אם נושא המשפט הוא רלבנטי ואם מבקש המשכנתא חייב בדין, הרי שמרבית הסיכויים הם שלא יוכל לקחת משכנתא. דוגמא לדיווח כזה היא תביעת פיצויים כנגד מבקש המשכנתא או תביעה מרשויות החוק. (מס הכנסה, מע"מ וכיוצא באלה). עם הדיווחים הללו ניתן למנות גם דיווח על הוצל"פ כנגד מבקש המשכנתא.

משכנתא כנגד נכס קיים
משכנתא כנגד נדל"ן
משכנתא למוגבלים בבנק
משכנתא למוגבלים בבנק
הגדלת משכנתא
הגדלת משכנתא
משכנתא למסורבי בנקים
משכנתא למסורבי בנקים

עם זאת, תיקי הוצאה לפועל ניתנים לסגירה עם תשלום הווב, או אם עברו שנתיים שבמהלכם לא בוצעה כל פעולה על ידי הנושה או החייב לסגירת החוב. תיקי ההוצל"פ היחידים שלא יסגרו הם תיקים הנוגעים לתשלום מזונות. תיק כזה ייסגר אך ורק כשהחייב לא יהיה חייב עוד בדמי מזונות. בנוסף – תיקי הוצאה לפועל קיימים מול בנקים מונעים כמעט בוודאות קבלת משכנתא בנקאית, כפי שיפורט בסעיף הבא.

חובות לבנק ולחברות האשראי

אי תשלום חובות לאחת מחברות כרטיסי האשראי, או אי תשלום החזרי הלוואות לבנקים גוררים רישום הערת בי די איי. גם במקרה הזה, הסיכוי של בעל החוב לקבל משכנתא הם קטנים. אם החובות לבנקים נמצאים בהליכי הוצאה לפועל, אין סיכוי ממשי לקבל משכנתא.

פשיטת רגל

לקוחות פרטיים או עסקיים שהוכרזו כפושטי רגל, או כאלה המצויים בהליכים לקראת ההכרזה שלהם כפושטי רגל, יהיו רשומים ככאלה בדו"ח BDI. כל הלקוחות מהסוג הזה יהיו מנועים מלקבל משכנתא, או כל הלוואה אחרת לצורך העניין. זאת, עד לקבלת צו הפטר, המאפשר להם להתחיל מחדש את הפעילות הכלכלית שלהם. הליכי פשיטת רגל אורכים בין שנה וחתי לשנתיים. במהלך התקופה הזאת מנוע פושט רגל מלקחת משכנתא. לאחריה, היחס אליו צריך להיות רגיל. במקרה החמור יותר של איחוד תיקים, לא ניתן לקבל משכנתא במשך 7 שנים מרגע הסגירה של התיקים.

הסרת רישום BDI

בכל אחד מהמקרים שצוינו לעיל, מתקיימת תקופת צינון. המשמעות היא, שבתקופת הצינון הבקשה לקבלת משכנתא עלולה להידחות. עם זאת, בתום תקופת הצינון הסיכויים לאישור גדלים. גם אם הבנקים לא יאשרו משכנתא, ניתן יהיה לקבל משכנתא חוץ בנקאית במקומות אחרים. כך או כך, אם מבקש המשכנתא יודע שהיו לו בעבר בעיות פיננסיות כל שהן, הוא יכול לבקש דו"ח בנוגע להן מחברת בי די איי. כמו כן, ניתן לבדוק בחברה כיצד אפשר למחוק את ההערות.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים ליחידים ולמשפחות, להשיג את המשכנתא הנדרשת להם. זאת בתנאים הטובים ביותר האפשריים ותוך התאמת ההלוואה ליכולת ההחזר כמו גם לצרכים הייחודיים של הלווים.

כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת קשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר בטלפון בשעות העבודה הרגילות. נציגה מקצועית או נציג מטעמנו יצרו אתכם קשר בהקדם להמשך התהליך עד לסיומו המוצלח. המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות ומשכנתאות. צרו קשר כעת.