title
לחצו להתקשרות:


הלוואה או משכנתא לשיפוצים

שיפוצים בעסק נועדו בראש וראשונה לייעל את העבודה ולנצל בצורה מיטבית את המבנה שבו העסק שוכן. בנוסף, שיפוצים כאמור מסייעים גם להפיק את התועלת הרבה ביותר מכל אחד מהעובדים. כיצד מזהים את השלב שבו נדרשים שיפוצים בעסק? מה היתרונות של משכנתא לשיפוצים לעומת הלוואה גדולה לעסק או ניצול כספים הקיימים בעסק? מה היתרונות בנטילת משכנתא חוץ בנקאית לשיפוצים? במאמר שלפניכם נשיב לשאלות הללו בהרחבה.

היועצים הפיננסיים של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים בהשגת הלוואות ומשכנתאות ללקוחות פרטיים ולעסקים. אם יש לך צורך בנטילת הלוואת משכנתא לשיפוצים לעסק שלך או הלוואות לצרכים שונים, הגעת למקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. המומחים למשכנתאות של המקור למשכנתא אופטימלית יצרו אתך קשר בהקדם. יועץ או יועצת משכנתאות מטעמנו ילוו אותך לאורך כל הדרך, עד לקבלת ההלוואה או המשכנתא המבוקשת.

המקור למידע ברשת על הלוואות לעסקים

התאמת יועץ פיננסי מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרה של יועצים פיננסים

עיתוי לנטילת משכנתא לשיפוצים

שיפוץ והתאמת המבנה בעסק הוא אחד ההוצאות הכבדות ביותר. לכן זיהוי המועד הנכון לשיפוצים הוא קריטי. מצד אחד, לא רצוי להעמיס על העסק הוצאות לא רצויות מוקדם מדיי. הוצאות כאלה עלולות להזיק לתזרים המזומנים ולהתנהלות הפיננסית השוטפת. מצד שני, ניהול העסק בלי להתאים את המבנה לצרכי העובדים והעסק, עלול לפגוע בביצועים העסקיים וברווחים.

בשורות הבאות ננסה להצביע על הסימנים המעידים על הצורך בשיפוצים. זאת, אף שמגוון העסקים הוא רחב וגם מטרות השיפוצים משתנות מעסק לעסק. בנוסף, יש הבדלים בצרכים בין עסקים יצרניים לבין עסקים העוסקים במכירה והפצה של בחורות או במתן שירות. למרות הכל, למעט סוגיות מקצועיות או מקומיות, הסימנים לצורך בשיפוצים הם דומים במרבית המקרים.

עיכובים בעבודה מטעמים טכניים

המאפיין החשוב ביותר של עסקים בעידן המודרני הוא היכולת לתת שירות איכותי ומהיר, בזמן הקצר ביותר האפשרי. בדרך כלל, השירות שהוזמן או המוצר שנרכש מסופקים בתוך זמן קצר. אספקת מוצר שנרכש, ואפילו מוצר כבד או בעייתי, מתבצעת בתוך מספר ימים. תיקונים למוצרים מתבצעים גם הם הטווח זמנים קצר ביותר.

לפיכך, כל עיכוב הן באספקת המוצרים והן באספקת שירותים, עלול להיות תוצאה של בעיה פיזית בעסק. עם הבעיות מהסוג הזה ניתן למנות עיכוב בהגעה של מוצרים בגלל חוסר מקום מספיק לאחסון בעסק, או עיכוב בביצוע תיקון או הרכבת מוצרים בגלל מחסור בחלקי חילוף או סידור לא נכון של העבודה.

סגירת חובות בהוצלפ
סגירת חובות הוצל"פ
מימון לעסקים
מימון לעסקים
משכנתא לשיפוצים
משכנתא לשיפוצים
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית

במקרים כאלה, יש לבצע הגדלת מרחב העבודה או שינויים שיאפשרו הן הגדלת מרחב באחסון והן סידור יעיל יותר של החלקים או המוצרים השונים במחסנים.

חוסר יעילות בירוקרטי

חוסר יעילות בירוקראטי עשוי לנבוע מתנאי עבודה לקויים של נותני השירות והפקידים העוסקים במלאכת החשבונאות בעסק. התאמת המרחב לעבודה משמעה ניצול שלו בצורה הטובה ביותר לתועלת העסק. דוגמה טובה לכך היא מחסור בנקודות חשמל או נקודות לא תקינות. כתוצאה, ישנה תופעה של העברת כבלים לא תקינה או של מיקום לא מיטבי של מכשירים. מדובר למשל במגונות צילום, או מדפסות המשרתות יותר מעובד או מחלקה אחת.

חוסר יעילות מהסוג הזה עלול לגרום לבעיות קטנות לכאורה, כדוגמת איחור בהוצאת חשבוניות ללקוחות. לעיתים האיחור הזה עלול לעלות ביוקר. זאת, כיון שחשבונית שלא יצאה בזמן תעכב את התשלום עבור השירות או הסחורה, מה שיפגע בתזרים המזומנים. אם מדובר במספר רב של חשבוניות שהתעכבו, הדבר עלול להוביל לבעיה פיננסית של ממש.

אם המוצרים או השירותים שהעסק מספק מגיעים באיחור, או אם ישנן בעיות בגביית המזומנים, יש צורך לבדוק בראש וראשונה אם הבעיה היא טכנית – כלומר נובעת מטעמים אובייקטיביים מהסוג הנזכר לעיל. אם זה אכן המצב, כנראה שהגיע הזמן לשיפוצים.

משכנתא לשיפוצים או הלוואה

הבחירה בין משכנתא לשיפוצים כנגד נכס או הלוואה שאיננה משכנתא, תלויה בעיקר בהיקף השיפוצים בעסק ובגודל ההוצאה הכספית הנדרשת. אם מדובר בשיפוצים הכוללים שינויים במבנה, שבירת קירות, החלפת אינסטלציה וחיווט חשמל, מירב הסיכויים הם שיש צורך בנטילת משכנתא לשיפוצים. היתרונות של הלוואה מהסוג הזה הם משמעותיים:

גובה הסכום

הסכום שניתן לקבל באמצעות משכנתא לשיפוצים הוא גדול יחסית. חישוב נכון של ההוצאה והגדרה נכונה של מטרות השיפוצים, יבטיחו התנהלות נכונה והשגת תוצאות מיטביות.

פרישת ההחזרים

פרישת ההחזרים תהיה במצב הזה לטווח ארוך, מה שיפחית את ההחזר החודשי ויקטין בצורה משמעותית את המעמסה על ההתנהלות הכספית השוטפת. לעיתים קרובות, זה ההבדל הקטן בין שיפוצים התורמים להצלחה העסקית לבין שיפוצים המעיקים על העסק יותר מאשר עוזרים לו

גובה הריבית

גם הריביות על משכנתא לשיפוצים הן נמוכות. זאת, בעיקר אם משווים אותן לריביות על הלוואות בנקאיות, וודאי על הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. הריביות על המשכנתא לשיפוצים הן באחוזים בודדים לשנה. זאת, בעוד ריביות על הלוואות עלולות לעבור את רף עשרת האחוזים.

הלוואה חוץ בנקאית לשיפוצים

למרות האמור לעיל, אם מדובר רק בשיפוצים קוסמטיים הדורשים הוצאה של כמה עשרות אלפי שקלים, כדאי לשקול נטילת הלוואה חוץ בנקאית לעסק או הלוואה בנקאית. הלוואה חוץ בנקאית ניתנת אולי בריביות גבוהות יותר. לעומת זאת, היא איננה מעיקה על האובליגו בבנק ומאפשרת התנהלות תקינה בחשבון. הלוואה בנקאית, לעומת זאת, עשויה לשאת ריביות נמוכות ותנאי החזר טובים יותר. לעומת זאת, במקרים מסוימים היא עלולה להעיק על האובליגו ולגרום לעימותים כאלה ואחרים עם הבנק.

היועצים הפיננסיים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים ללקוחות עסקיים המעוניינים בכך בהשגת הלוואה חוץ בנקאית או משכנתא לשיפוצים כנגד נכסים. זאת, בהתאמה ליכולות ולצרכים של העסק. חשוב להדגיש כי לכל עסק ישנן יתרונות ומגבלות, ואלה מכתיבים את אופי המימון הנדרש, ואת סוג המימון האפשרי לעסק.

יועצי המשכנתאות המיומנים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה הרגילות. יועצת או יועץ פיננסי מטעמנו יצרו אתך קשר בהקדם להמשך התהליך. אנו נלווה אותך לאורך כל הדרך, מרגע הגדשת הבקשה ועד לקבלת הכספים. כדאי ליצור קשר כעת.