title
לחצו להתקשרות:


הגדלת משכנתא לשיפוצים

אחד הגורמים המעכבים את ההחלטה לבצע שיפוצים, הינו העלות הגבוהה שלהם. הרחבת משכנתא לשיפוצים עשויה לתת מענה הולם לבעייה. מהי הרחבת משכנתא וכיצד היא מתבצעת? האם עדיף לקחת הלוואה או משכנתא לשיפוצים? אילו גופים מאפשרים לממן את עלות השיפוצים באמצעות הגדלת המשכנתא? באילו תנאים ניתן להשיג הלוואת משכנתא לשיפוץ? בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא.

אם הגיעה העת לביצוע שיפוצים בבית או שיפוץ בית העסק, ואם לא עומדים לרשותך הסכומים המספיקים לצורך העניין, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע של המקור למשכנתאות יסייעו לך בביצוע הרחבת משכנתא לשיפוצים והשגת מימון בלי להגדיל בצורה משמעותית את ההוצאה החודשית בגין החזרי משכנתא. ניתן ליצור קשר באינטרנט או באמצעות הטלפון, ואנשי המקצוע שלנו יתאימו את הפתרון האידיאלי עבורך. היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארך באחוזי הצלחה גבוהים.

המקור למידע ברשת על הלוואות לעסקים

התאמת יועץ פיננסי מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרה של יועצים פיננסים

משמעות הרחבת משכנתא לשיפוצים

הרחבת משכנתא לשיפוצים הינה למעשה הגדלת משכנתא קיימת. מי שמתכנן שיפוצים בבית מחד גיסא, ומאידך אין ברשותו סכומי הכסף הנדרשים, עשוי לגלות שהפתרון הזה הוא הזמין והנוח ביותר.

ביצוע הרחבת משכנתא הלכה למעשה

הרחבת המשכנתא היא למעשה פעולה של מחזור משכנתא. הפעולה כוללת שני שלבים: השלב הראשון – החזר מלא של המשכנתא הקיימת על הנכס. השלב השני – נטילת משכנתא חדשה, בסכום גבוה יותר מיתרת המשכנתא הקודמת שנסגרה. בצורה כזאת משיג הלווה את הסכומים הדרושים לשיפוצים, מבלי שיגדיל בצורה משמעותית את ההוצאה החודשית. זאת, כיון שהחזר ההלוואה מצטרף להחזרי המשכנתא, ומתפרש על פני תקופה ארוכה, עד תום חיי המשכנתא.

הלוואה או משכנתא לשיפוץ

בשורות דלעיל הבאנו הסבר קצר בנושא הרחבת משכנתא קיימת. כעת נבהיר את היתרונות החשובים של הרחבת משכנתא לשיפוץ הבית, מעבר לפרישת התשלומים.

ריבית משכנתא לשיפוצים

אחד היתרונות של הגדלת משכנתא קיימת טמון בריביות הנמוכות. הלוואות לשיפוץ מכל סוג אחר, למעט משכנתא, נושאות ריביות גבוהות יחסית. נכון לשנת 2017, למרות הריביות הנמוכות במשק, ריביות על הלוואה כזאת עלולות להגיע לכדי 8% ויותר. משכנתא לשיפוצים, לעומת זאת, נושאת ריבית מזערית של אחוזים בודדים.

אורך חיי ההלוואה

כאמור, הלוואת משכנתא לשיפוצים ניתנת לפרישה על פני שנים רבות, עד עשרות שנים. בחלק ניכר מהמקרים ניתן להאריך את חיי המשכנתא החדשה ולפרוש את ההחזרים עעל פני 15 או אפילו 20 שני.  כך ניתן להקטין את ההחזר החודשי באופן משמעותי.

משכנתא כנגד נכס קיים
משכנתא כנגד נדל"ן
משכנתא למוגבלים בבנק
משכנתא למוגבלים בבנק
הגדלת משכנתא
הגדלת משכנתא
משכנתא למסורבי בנקים
משכנתא למסורבי בנקים

זמינות

במקרים מסוימים, יותר קל לקחת הלוואת משכנתא לשיפוצים מאשר הלוואות רגילות לשיפוצים. זאת, כיון שהנכס הממושכן הוא למעשה ערבות עבור ההלוואה. מעבר לריביות הנמוכות, ניתן לקבל משכנתא חוץ בנקאית , כלומר הלוואה חוץ בנקאית על חשבון נכס קיים, בקלות יחסית.

מימון – גובה סכום ההלוואה

מימון באמצעות משכנתא לטובת שיפוצים (הכוונה לגובה סכום מקסימאלי שניתן לקבל לשיפוץ ביחס לגובה משכנתא לכל מטרה), יכול להגיע ליותר מגובה 50% משווי הנכס. זאת, לאחר ביצוע הערכה מעודכנת של שמאי בנקאי. כיוון שהנכס עובר תהליך השבחה ושווי לאחר השיפוץ אמור לעלות, כך גם הערכת שווי הנכס עולה. גם גובה ההלוואה שניתן לגייס עולה בהתאם.

משכנתא חוץ בנקאית לשיפוצים

את הלוואת המשכנתא לצורך שיפוצים ניתן להשיג הן באמצעות הבנקים והן באמצעות גופים פיננסיים חוץ בנקאיים. עם הגופים הללו ניתן למנות חברות ביטוח, קרנות פנסיה או חברות אשראי.

אם הנכס המשועבד כערבות לצורך ההלוואה איננו נושא משכנתא קיימת, כי אז ניתן לקחת משכנתא לכל מטרה לצורך שיפוצים. מדובר בהלוואה בתנאים דומים לאלה של משכנתא רגילה. עם זאת, הריביות תמורת ההלוואה הזאת הן גבוהות מעט מאלה של משכנתא רגילה. למרות זאת, הריביות ותנאי ההלוואה כאמור עדיין משתלמים. זאת, בהשוואה להלוואות בנקאיות רגילות, העלולות לשאת ריבית גבוהה.

אם הנכס המשועבד לצורך ההלוואה נושא משכנתא, כי אז הדרך להשגת המימון לשיפוצים עוברת דרך מחזור משכנתא, כפי שכבר הוסבר לעיל. עם זאת, דבר חשוב שחשוב לדעת על מחזור משכנתא הוא שהדבר כרוך בתשלום עמלות שונות לבנק בגלל סגירת המשכנתא. עם העמלות שהבנק גובה ניתן למנות עמלת אי הודעה מראש, עמלת מדד או היוון המשכנתא – תשלום ההפרשים בגין הרווחים שנמנעו מהבנק עקב הסגירה המוקדמת של המשכנתא.

למרות כל אלה, ואף שעמלת ההיוון עלולה להגיע לכדי כמה עשרות אלפי שקלים, מיחזור משכנתא הוא עדיין משתלם. זאת, לנוכח הריביות הנמוכות והחיסכון האפשרי בתשלומי המשכנתא העתידיים. בנוסף, כמובן, מיחזור משכנתא מאפשר הגדלת המשכנתא בצורה כזאת שתאפשר מימון השיפוצים בבית.

תנאי הלוואת משכנתא לשיפוצים

כאמר, תנאי משכנתא הם עדיפים תמיד על נטילת הלוואות לשיפוצים. היתרונות העיקריים של הלוואת משכנתא כבר הוזכרו לעיל והם כוללים ריביות נמוכות ופרישת תשלומים נוחה. בנוסף, ניתן ללוות סכומים גבוהים יחסית, שיאפשרו לסיים את השיפוצים בצורה נוחה ובלי דאגות פיננסיות מיותרות.

אם יש לכם צורך לערוך שיפוצים בבית אכל יש לכם קושי בגיוס הלוואה לשיפוצים, אנו נסייע לכם להשיג את המימון הדרוש. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת קשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית מקצועית או יועץ מטעם המקור למשכנתא אופטימלית יחזרו אליכם בהקדם.

המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית ימצאו עבורכם את הלוואת המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם הן מבחינת גובה ההלוואה והן בכל האמור לפרישת ההחזרים. המומחים שלנו ילוו אתכם מרגע יצירת הקשר ועד לקבלת הסכום הנדרש בפועל. אנו פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות לעסקים וללקוחות פרטיים וכן משכנתאות בנקאיות, משכנתא חוץ בנקאית ומשכנתאות מסחריות. כדאי ליצור קשר כעת.

אהבת את המאמר? אולי יעניין אותך לקרוא גם

מסורבי משכנתא בבנק, משכנתא למסורבים בבנק
מסורבי משכנתא בבנק
משכנתא לבעלי מוגבלויות
משכנתא לבעלי מוגבלויות
משכנתא לגרושים
משכנתא לגרושים
משכנתא לכל מטרה
משכנתא לכל מטרה