title
לחצו להתקשרות:


הלוואות גדולות לעסקים

הלוואות לעסקים גדולים מאפשרות לעסק לבצע רכישות גדולות, לשפץ ולהרחיב את העסק. כמו כן, הלוואה לעסק גדול עשויה לתת לו דחיפה חזקה קדימה ולאפשר לעסק לצמוח ולהרחיב את הפעילות שלו ואת חוג הלקוחות. עם זאת, השגת הלוואות לחברות גדולות ולעסקים נתקלת לא אחת בקשיים ועיכובים. בשורות הבאות נרחיב את היריעה בנושא ונסקור את האפשרויות השונות העומדות בפני מי שמעוניין בקבלת הלוואה גדולה עבור העסק שלו.

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים לעסקים המעוניינים בכך בהשגת מימון עסקי או הלוואות גדולות לעסקים, כמו גם הלוואות לעסקים בינוניים וקטנים. אם יש לך עסק ואם יש לך צורך בנטילת הלוואה גדולה לעסק שלך, הגעת למקום הנכון. יש ליצור קשר כבר כעת. נציגים מטעמנו ילוו אותך לאורך כל הדרך, עד להשגת המימון הנדרש לעסק שלך

המקור למידע ברשת על הלוואות לעסקים

התאמת יועץ פיננסי מתאים לפי בקשה

דירוג ובקרה של יועצים פיננסים

מטרות אפשריות לנטילת הלוואה לעסק גדול

ישנן מספר מטרות אפשריות לנטילת הלוואה לעסק גדול. עם המטרות הללו ניתן למנות הרחבת העסק, שיפוצים בעסק ורכישת ציוד ומכונות. במקרים אחרים, הלוואה לעסק גדול  עשויה לשמש אותו לצרכי הון חוזר וייצוב המצב הפיננסי של העסק.

הרחבת העסק והגדלת הפעילות: הלוואות גדולות לעסקים משמשות אותם להגדלת מספר הלקוחות, או העמקת שיתוף הפעולה עם לקוחות קיימים. בכל אחד מהמקרים המצוינים לעיל, יהיה צורך בהגדלת המלאי, הגדלת מספר אנשי המכירות והמפיצים. בנוסף, יהיה צורך ברכישת רכבים חדשים, הן עבור אנשי המכירות והן עבור המפיצים

חשוב מאד להבין, שהרחבת העסק חייבת להתבצע בצורה מושכלת. הגדלה של מספר ההזמנות ושל ההיקף של כל הזמנה בנפרד, מחייבים הכנה מוקדמת והיערכות נכונה. עם זאת, היערכות מוקדמת מדי מגדילה שלא לצורך את ההוצאות ועלולה לפגוע ביציבות העסקית. לפיכך, נטילת הלוואות לחברות גדולות חייבת להתבצע בצורה מושכלת, ורק אחרי הכנה של תכנית עסקית מפורטת.

הלוואות גדולות לעסקים לצורך רכישות גדולות: רכישה גדולה שעסק מבצע, חייבת להיות בעלת היבטים אסטרטגיים. המטרה הכללית הינה, כמובן, הגדלת היקף הפעילות של העסק. בחלק מהמקרים, הלוואות לעסקים גדולים נועדה לרכישת עסק שיגדיל את היקף הייצור של מוצרים קיימים. במקרים אחרים, עסק אחד רוכש עסק אחר במטרה לחדור לתחומים המשלימים את הפעילות הקיימת שלו.

שתי דוגמאות טובות לעניין זה הן האיחוד בין חברת "שטראוס" לחברת "עלית". והרכישה של חברת "בונז'ור" על ידי חברת אסם.

האיחוד בין "שטראוס" לבין "עלית". שתי החברות פעלו בתחומים מקבילים, אף כי לא זהים. משאוחדו החברות, עלו היקפי הפעילות העסקית הרבה מעבר לסך כל הפעילות שנרשמה בשתי החברות גם יחד, לפני האיחוד.

דוגמה נוספת היא רכישת חברת "בונז'ור" על ידי אסם. הרכישה הזאת המשיכה מגמה של אסם לחדור לשוק המאפים הקפואים, כהשלמה לירקות קפואים ומוצרים אחרים שאסם משווקת. גם כאן, למרות תחרות קשה בתחום, השיגה אסם הישגים גדולים.

הלוואה לעסק לצורך שיפוצים ורכישת ציוד: שיפוצים ורכישת ציוד חדש מאפשרים לעסק להרחיב ולהגדיל את הפעילות הקיימת, תוך רענון של ציוד ישן, שיפוצים ושינויים שיהפכו את העבודה לנוחה יותר ופורייה יותר. הלוואות מהסוג הזה חייבות להתבסס על תכנית עבורה ארוכת טווח, כזאת שתוכל לשכנע מעל לכל ספק את המלווים הפוטנציאלים באשר לתועלת הגלומה בהלוואה. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יוכלו לסייע לך בכתיבת תכנית עסקית שתתגבר על מכשולים אפשריים בדרך לקבלת ההלוואה והצעדת העסק שלך קדימה.

הלוואות לחברות גדולות לצרכי הון חוזר

ההון החוזר של העסק הוא למעשה רזרבת המזומנים, המשמשת את העסק לפירעון ההתחייבויות שלו, עד לרגע שבו מתקבלים התקבולים עבור העבודה שביצע או הסחורה שמכר. לא ניתן להפריז בחשיבות הנושא. ניתן אפילו לומר שהיעדר הון חוזר מספיק, גרמה לא אחת להתמוטטות של עסקים, אפילו גדולים מאד. דמו בנפשכם חברת בנייה המחזיקה בנכס נדל"ן כמעט גמור, האוצר בתוכו רווח פוטנציאלי של מיליוני שקלים. עם זאת, בניית הנכס נעצרה, כיון שחברת הבנייה איננה יכולה לשלם לספקים עבור החומרים, ולעובדים עבור העבודה שלהם. מדוע? ביון שחסר לה הון חוזר. בלי הון חוזר, לא תוכל החברה להשלים את הבנייה. אבל בלי השלמת הבנייה, לא ניתן יהיה למכור את הבניין ולשלם לספקים… זוהי בדיוק המהות של הון חוזר.

גיוס הלוואות גדולות לעסקים לצרכי הון חוזר איננו עניין של מה בכך והוא דורש התמחות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מתמחים בגיוס הלוואות בקנה מידה גדול, לכל צורך אפשרי של העסק. אנו נסייע לך בכל השלבים, החל בכתיבת תכנית עסקית, עבור במציאת ההלוואה המתאימה ביותר עבורך וכלה בהעמדת ההלוואה בפועל. כדאי ליצור קשר כעת, ולעשות את הצעד הראשון לקראת השלב הבא בהתפתחות העסק שלך.

הלוואות לחברות גדולות – מקורות אפשריים

הלוואות גדולות לעסקים ניתן להשיג באמצעות מסור גופים, האמונים על מימון בהיקפים גדולים. להלן הסבר קצר על כל אחד מהגופים הללו

בנקים: המקור הזמין ביותר לקבלת הלוואה לעסק גדול הם הבנקים. נכון להיום, הרוב המכריע של עסקים גדולים ובינוניים נוטל מימון והלוואות באמצעות הבנקים. היתרונות של הלוואה או משכנתא כנגד נכסים מסחריים דרך הבנק בולטים: הבנק הוא גוף יציב, שיכול להעניק גם שירותים רבים אחרים. בנוסף, ניתן לפרוס את ההלוואה לתשלומים מרובים – בדרך כלל עד 60 תשלומים, אבל יש גם מקרים שבהם התשלום נפרש על פני שנים רבות יותר. החיסרון העיקרי של נטילת הלוואות גדולות לעסקים דרך הבנקים, הוא האפשרות לפגיעה במסגרת האשראי וביכולת התמרון הכלכלי. זאת, בעיקר אם ההלוואה גויסה באמצעות הבנק שבו מתנהל החשבון העסקי.

הלוואות לחברות גדולות באמצעות גופים חוץ בנקאיים: כאן, היתרון הגדול של מימון באמצעות גופים או חברות חוץ בנקאיים (ראו הלוואות מסחריות חוץ בנקאיות) , טמון בהימנעות מפגיעה במסגרת האשראי של העסק בבנק. כיון שכך, כושר התמרון הכלכלי של העסק הוא גדול יותר. מאידך, הריביות שנוטלים גופים חוץ בנקאיים עלולות להיות גבוהות יותר מאלה שנוטלים הבנקים. עם החברות והגופים החוץ בנקאיים ניתן למנות חברות אשראי, חברות ביטוח, קרנות פנסיה או חברות המתמחות בהשקעה.

סגירת חובות בהוצלפ
סגירת חובות הוצל"פ
מימון לעסקים
מימון לעסקים
משכנתא לשיפוצים
משכנתא לשיפוצים
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית

אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי מסייעים ללקוחות המעוניינים בכך במציאת ההלוואה המתאימה ביותר לצרכים שלהם. ההתאמה מתייחסת למספר גורמים: גובה הריבית, שעשויה להשתנות בהתאם לגובה הביטחונות שהעסק או בעליו יכולים להציג. פרישת התשלומים, המאפשרת לעסק להמשיך לתפקד בלא שהחזרי ההלוואה יעיקו על הפעילות הכספית בעסק. גם מידת הדחיפות שבה ההלוואה נחוצה לעסק, עשויה לשנות. אם ניתן להמתין זמן מה, אזי קיים סיכוי למציאת הלוואה נוחה ביותר. אם ההלוואה דחופה מאד, ניתן לקבל אותה. דה עקה, שהמחיר תמורתה יהיה גבוה יותר.

אם יש לך צורך בנטילת  הלוואה לעסק גדול , הגעת למקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי. אנו נתאים עבור העסק שלך את ההלוואה הטובה ביותר, בזמן הקצר ביותר האפשרי. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות את הצעד הראשון לקראת התפתחות עסקית משמעותית.